O firmie

Biuro Rachunkowe „BILANS” istnieje od 1992 roku. Prowadzone jest przez Roberta Moszkowicza – doradcę podatkowego wpisanego decyzją Ministra Finansów na listę doradców podatkowych pod numerem 05933.

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie kompleksowej obsługi księgowo-podatkowej oraz kadrowo-płacowej. Oferujemy fachową pomoc przy zakładaniu firmy oraz przy wyborze odpowiedniej, najkorzystniejszej formy opodatkowania. Wyręczamy naszych klientów w kontaktach z Urzędem Skarbowym i ZUS.

Biuro ponosi odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu na sumę 750.000,- złotych. Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam danych i informacji. Każdy nasz klient otrzymuje co miesiąc od Biura dokładny wynik finansowy prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.

Poza fachowością i rzetelnością oferujemy obsługę w przyjaznej atmosferze, gdzie każdy z naszych klientów jest dla nas klientem najważniejszym.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O OFERTĘ

44 683-28-51
44 685-20-48